Cumartesi, Ağustos 18, 2018

Dekorasyon demek, yalnızca evinizin eşyalarını tamamen değiştirmek değil aslında. Evinizdeki eşyaların uyum içinde döşenmesi ve farklı bir atmosfer yaratma isteği. Evinizde kullanacağınız zıt renklerle veya bir odadan başlayan koyu açık duvar renginin en son odaya gelene kadar tonlar arası geçişini sağlamak dekorasyonun önemli unsurlarındandır. Dekorasyon yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle evinizin duvarlarından başlamalısınız.

Evinizi çiçeklerle donatın, çiçeklerle evinizin ahengi çok daha etkili olacaktır. Banyonuzu baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Banyolarda alışık olduğunuz ışık sistemi yerine daha romantik yumuşak tonda ışıklar seçebilirsiniz. Evinizin duvarlarına tablolar asabilir böylece egzotik bir hava verebilirsiniz. Unutmamalısınız ki en önemli görsel güzelliktir. Görsel bir güzellik yaratmak istiyorsanız eşyalarınızın doğru olarak yerleştirilişi de oldukça önemli bir ayrıntıdır. Dekorasyon tamamen zevk işidir. Kimine göre çok renklilik güzeldir. Kimine göre de sadelik. Dekorasyonda sadelik tercih edilmesini göz ardı etmemelisiniz. Sade ve çok şık dekorasyonlar oldukça şık görünebiliyorlar. Mobilyalarınızın duvar rengiyle uyumlu olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz, uyumsuzluk hem size hem misafirlerinize oldukça itici gelebilir.

Evinizin dekarasyonun da önemli olan ne yapmanız gerektiğini bilmenizdir. Planlamaya dikkat etmez ve öncelikli ihtiyaçlarınızı göz önüne almazsanız, zamanla eviniz sizi rahatsız eden bir ortama dönüşecektir. Kimi zaman tamda hayallerimizdeki mobilyalara sahip oluruz, kimi zaman ise bütçemize uygun olanını alırız. Bazen de o an görür modelini beğenir alırız. İhtiyacımız olan bir mobilya her bakımdan rahat kullanışlı, uzun ömürlü ve dolayısıyla değerini karşılamalı. Aile bütçesini ön planda tutularak mobilyanın kullanılma amacı, dekorasyonda ki yeri ve önemi dikkate alınarak ihtiyaç durumu ortaya çıkarılmalıdır. İster oturma grubu ister yemek odası, ister köşe koltuk alın, modeli, tarzı ve rengi dışında göz önünde bulundurmanız gereken ilk önemli ayrıntı konforlu olmasıdır.

İletişim Bilgileri

Berke Yapı DekorasyonArifiye Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No/18-B Tepebaşı/ESKİŞEHİR
Tel : +90 (553) 401 84 00
Email: info@berkeyapidekorasyon.com

Sosyal Medya'da Biz
Scroll to top