Cumartesi, Ağustos 18, 2018

Boya İşleri Badana Ustası Hakkında Bilgiler

Berke Yapı Dekorasyon olarak sektörümüz de 2008 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir. Dekorasyon ve Tadilat işlerinde her geçen gün sektörde ilerlemekte ve faaliyet göstermektedir. Çalışma politikamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber, sizlerin istediği yönde ilerlemektir.

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Kaliteli evlerin vazgeçilmezi olan fayans, seramik, mermer, traverten ve mozaik taşlarının kaliteli ustalarımızla birlikte zevkinize göre uygulanması. Laminant, Lamine ve Masif parke seçeneklerimizden tercih ettiğinizi uyguluyoruz. Diğer yandan değiştirmeye gerek duymadığımız parkelerinizin sistire ve cila uygulamalarını da birinci sınıf işçilikle yapmaktayız. İç ve dış mekân kapı uygulamalarında çeşitlerimizle ve kalitemizle ön plandayız. Masif kapı, Amerikan panel kapı, çelik kapı, kayar ve katlanır kapı çeşitleri. Evinizde size yetersiz gelen mekânları istediğiniz gibi büyültebilir, değiştirebilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat İşleri

Anahtar Teslim Tadilat İşleri olarak bizleri arayıp keşif için davet ettiğinizde eviniz için en ideal işleyiş planını oluşturuyoruz. Evinizde kullanmak istediğiniz mutfak, banyo, parke, armatür ve benzeri gibi unsurları birlikte belirliyoruz. Bu aşamada uyum ve ekonomik unsurları ön planda tutuyoruz.

Anahtar Kelimeler : Banyo tadilatı, kırım yapım işleri, banyo tadilatı, banyo dolabı değiştirme ve yenileme işleri.

 

İletişim Bilgileri

Berke Yapı DekorasyonArifiye Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No/18-B Tepebaşı/ESKİŞEHİR
Tel : +90 (553) 401 84 00
Email: info@berkeyapidekorasyon.com

Sosyal Medya'da Biz
Scroll to top